english - titulinis - turinys - pirmyn

APIE VTG "FORESTA"

Siekdama išlaikyti patikimos ir vienos iš pirmaujančių teisės firmų Lietuvoje reputaciją, Verslo teisės grupė "Foresta" vietiniams bei užsienio klientams siūlo kvalifikuotą teisinę pagalbą pagrindinėse verslo bei finansų teisės srityse, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Teikdami savo paslaugas, mes pastoviai atsižvelgiame į naujausius pokyčius teisės aktuose bei kintančią verslo aplinką, kurioje mes gyvename ir dirbame.
VTG "Foresta" dirba partnerystės pagrindais, tai sudaro palankias sąlygas kolektyviniam darbui ir suteikia mūsų klientams galimybę tuo pačiu metu naudotis keleto kontoros teisininkų bei viso pagalbinio kontoros personalo paslaugomis. Gerų ir abipusiai naudingų santykių su klientais išlaikymas yra pagrindinis mūsų kontoros prioritetas ir tikslas
Mes konsultuojame įvairius tiek vidaus, tiek užsienio investuotojus teisiniais klausimais, susijusiais su verslo pradėjimu bei jo vystymu Lietuvoje, atstovaujame juos, įformindami įvairius verslo sandorius. Be to, kontoros teisininkai konsultuoja bei vykdo Lietuvos Respublikos Vyriausybės bei vietos valdžios institucijų pavedimus, teikia teisinę pagalbą dalyvaudami įvairiose tarptautinio finansavimo ir investicijų programose, remiamose ir finansuojamuose Europos Rekonstrukcijos ir Plėtros Banko, ES "Phare" fondo ir kitų tarptautinių agentūrų bei finansinių institucijų.
VTG "Foresta" dirba devyni kvalifikuoti teisininkai. Kontora yra visiškai kompiuterizuota ir dirba šiuolaikinėje darbo aplinkoje. Siekdami išlaikyti aukštą darbo ir teikiamų paslaugų kokybę, ypatingą dėmesį kreipiame į kontoros teisininkų ir pagalbinio personalo kvalifikacijos kėlimą, nuolat diegiame naujausias technologijas.

english - titulinis - turinys - pirmyn